Hazal Kaya: Bir hayli sıkıntılıyım

Magazin muhabirlerine kırgın olduğunu söyleyen Hazal Kaya, “Sizden dolayı bir hayli sıkıntılıyım” ifadelerini kullandı.

İstanbul Aydın Üniversitesi’nin her yıl geleneksel olarak verdiği ‘İAÜ İletişim Ödülleri’ önceki gün düzenlendi. Gecede Hazal Kaya, “‘En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü aldı.

Tören öncesi magazin basının karşısına geçen Kaya, muhabirlere kırgın olduğunu belirtti. Kaya, “Ben ne söylesem yanlış yazılıyor. Sizden dolayı bir hayli sıkıntılıyım. En son dizinin final yapmasını benim özel durumuma bağlayanlar oldu. Esas kadın oyuncuları anında trenin altına atmaya herkes alışkın. Ama bundan sonra her söylediğime daha da dikkat edeceğim” diyerek muhabirlere sitem etti. Hamileliğiyle ilgili konuşmaktan kaçınan güzel oyuncu, ödülünü almasının ardında bulunduğu yerden ayrıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.