Hayatımın Aşkı Çok Yakında Kanal D’de

Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu, Berk Hakman ,Zeynep Eronat ,Zafer Algöz, Yonca Evcimik, Sadi Celil Cengiz “Hayatımın Aşkı” n da Bir Araya Geldi.

Kanal D’nin yapımcılığını Lucky Red Film & TV üstlendiği, başrollerini; Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu, Berk Hakman, Zeynep Eronat, Zafer Algöz, Sadi Celil Cengiz, Avni Yalçın ,Ayşegül İşsever ,Deniz Barut, Seda Türkmen, Murat Parasayar, İlay Erkök, Gizem Terzi ve Yonca Evcimik’ n paylaştıkları yepyeni dizisi “Hayatımın Aşkı” çok yakında ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Güçlü oyuncu kadrosu ile yayın hayatına merhaba demeye hazırlanan dizinin sürprizlerinden biride ünlü yönetmen Ketche. Romantik Komedi filmlerinin ve dillere pelesenk olan birçok reklamın yönetmenliğini yapmış başarılı isim Ketche, ilk defa bir dizi için yönetmen koltuğuna oturdu.

Çok yakında ekrana gelecek olan dizinin genel hikayesi ise şöyle;
Gökçe, Ajans 237 reklam ajansında çalışan hiç evlenmemiş bir kızdır. Bütün arkadaşları evlenmiş ya da evlenecek olan Gökçe’nin bu durum artık canına tak etmiştir. Uçarı kaçarı yoktur. Kendisine bir sevgili yapacaktır ve o adamda Ajans 237’nin sahibi Demir olacaktır. Demir’e giden yolda Gökçe’nin müttefiki Kaan’dır. Hayatının aşkını bulmak için çıkılan bu zor yolda Gökçe, Demir ve Kaan hiç tahmin etmedikleri maceralar yaşayacaklardır.

Hayatımın Aşkı Çok Yakında Kanal D’de…

hayatimin aski1

hayatimin aski2

hayatimin aski3

hayatimin aski4

Yapım: Lucky Red Film & TV
Yapımcı: Şebnem Aşkın
Hikaye: Şebnem Aşkın
Senaryo: Ekin Atalar – Gökhan Horzum
Yönetmen: Hakan Kırkaviç – “Ketche”
Hande Doğandemir ( Hande ), Serkan Çayoğlu ( Demir ), Berk Hakman (Kaan), Zeynep Eronat ( Rezzan ), Zafer Algöz ( Hikmet ), Sadi Celil Cengiz ( Bartu ), Avni Yalçın ( Hulusi ), Ayşegül İşsever ( Nesrin ), Deniz Barut ( Eylem ), Seda Türkmen ( Sema ), Murat Parasayar ( Rahmi ), İlay Erkök ( Sezen ) , Gizem Terzi ( Nilay ) ve Yonca Evcimik (Yonca Evcimik )

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.