Hatay orman yangınlarına tam destek!

Hatay’ın Belen ilçesi Sarımazı Mahallesi’nde ormanlık alanda çıkan İskenderun ve Arsuz ilçelerinin kırsal ve bazı mahallelerinde tehdit oluşturan yangın, o alandaki bütün ağaçların yok olmasına neden olmuştu.

Orman Bakanlığı ve OGEM-VAK’nin onayı ile Hataylı ünlü İş Adamı Şampiyon Filtre Hissedari ve Liberya Fahri Başkonsolosu Selahattin Yılmaz’in başlatmış olduğu kampanya yoğun katılım ile bugün sona erdi. Kampanyaya, Hande Yener’den Gülben Ergen’e, Alişan’dan Ferhat Göçer’e, Hamdi Alkan’a, Selen Güzel Alkan’a, Aslı Turanlı’ya, Reyhan İpekel’e, Gülay Kamaz’a, Nermin Gül’e, Yudum’a, Ceyhun Yılmaz’a, Bülent Kocabıyık’a birçok isim katıldı. Alana 10 bin ağaç dikilerek hatıra ormanı yapılacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.