Hardline Türkiye vücut geliştirme şampiyonası spor severlerle buluştu

Türkiye’de 2003’ten bu yana önemli spor organizasyonlarına destek veren ve Dünya Şampiyonu sporcuları hiçbir alanda yalnız bırakmayan Hardline ailesi ana sponsoru olduğu HARDLINE TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME ŞAMPİYONASI ile Tüyap Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda spor severlerle buluştu.

Türkiye’nin ilk ve en büyük sağlıklı yaşam ve sporcu beslenme ürünleri markası olan, ‘Helal Gıda’ sertifikası, doping ve hormon içermeyen ürünleriyle 13 yıldır şampiyon sporcuların tercihi olan Hardline, dünyanın en popüler fitness idollerinin çıktığı WBFF ( World Beauty Fitness and Fashion Federation ) başkanı şampiyon Paul Dillett ile işbirliği çerçevesinde bir araya geldi.

WBFF’nin dünyaca ünlü kadın ve erkek şampiyonları, Husien Hassan, Naumtchyk Costa Andreia, Saval Kallal Kitti, Adesemoya Olawole, Falade Williamsbaya ve Stecher Yuliya, Türk sporculardan Dünya şampiyonu Serdar Aktolga ve Avrupa Şampiyonu Hakan Gümüş’ün muhteşem şovları ise organizasyona renk kattı.

hard line1

hard line2

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.