gazetemag tv

Haluk Levent, ünlü oyuncu Johnny Depp’e meydan okudu!

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, İstanbul’a konser için gelecek olan Johnny Depp’le selfie çektirmenin bedelinin 10 bin TL olduğunu duyunca Twitter hesabından tebessüm ettiren bir paylaşım yaptı.

AHBAP Derneği’ni kurarak ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşan şarkıcı Haluk Levent, sosyal medya paylaşımı ile oyuncu Johnny Deep’e göndermede bulundu.

GÖNDERMEDE BULUNDU

Dünyaca ünlü oyuncu Johnny Depp’in, müzik grubu Hollywood Vampires ile 13 Eylül’de İstanbul’a konser vermeye geliyor. Konser için VIP kategorisinden bilet alanların 10 bin lira karşılığında başta Depp olmak üzere diğer grup üyeleri ile tanışıp fotoğraf çektirebilme şansı yakalayacağı yönündeki haberi takipçilerine ulaştıran Levent, dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

“DAHA PAHALIYIM”

Levent, “Johnny Deep’ten daha pahalıyım. Bir menemen 45 bin lira! Telefonda türkü söylemek 53 bin…” diyerek esprili bir paylaşım yaptı.

İŞTE! İstanbul’da konser verecek Johnny Depp’le selfie çektirmenin bedeli!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.