Halit Ergenç’in Ozan Güven’e destek çıkmasına İzzet Çapa’dan sert tepki!

Magazin dünyasında yaptığı yorumlar ile dikkat çeken İzzet Çapa, bugün sosyal medya hesabından Ozan Güven’in adının karıştığı şiddet olayıyla ilgili yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine topladı. Ünlü oyuncu Halit Ergenç’in Ozan Güven’e sahip çıkan açıklamalarına tepki gösteren Çapa, çok konuşulacak bir yorumun altına imza attı.

Halit Ergenç’i Uçankuş TV’deki programına davet eden İzzet Çapa, henüz bölüm yayınlanmamış olmasına rağmen dayanamadığını söyleyerek Halit Ergenç’in Ozan Güven hakkında yaptığı yorumları paylaştı.

Paylaşmakla kalmayıp Ozan Güven’in haklı olduğunu iddia eden Halit Ergenç cephesinden her konuda haklının yanında olan ve her olaya tepkisini gösteren Bergüzar Korel’in neler diyeceğini merak ettiğini, kocasının yanında olup olmayacağını merak ettiğini de açıkça dile getirdi. Ve eminiz ki bu sözler Halit Ergenç severleri tarafından çok şaşırılacak sözler.

İzzet Çapa’nın Instagram hesabından yaptığı Halit Ergenç açıklaması

“OZAN BU İŞTEN ALNININ AKIYLA ÇIKACAK”

Uçankuş’taki Canlı Masa’dan çıkar çıkmaz kaleme alıyorum bu yazıyı…
Çünkü bunca yıldır gerek oyunculuğuna ve gerekse de duruşuna her zaman hayran olduğum Halit Ergenç’in, Ozan Güven’le ilgili açıklamalarını az önce izledim…
Kulaklarıma inanamadım ve yayında da tepkimi en sert şekilde dile getirdim…
Çünkü ‘Ozan bu işten alnının akıyla çıkacak’ diyordu Halit Ergenç gözlerimizin önüde şiddet mağduru bir kadının gözlerine kan oturmuş fotoğrafları dururken….
Memlekette her gün böyle bir rezalet yaşanırken, sırf arkadaşına destek çıkmak adına bunları söyleyebiliyordu…
Dünyanın en zarif, en naif adamı bir anda bütün sevimliliğini yitirdi gözümde…
Çok merak ediyorum yine duruşuna her zaman hayran olduğum sevgili Bergüzar Korel, eşinin bu sözleriyle ilgili neler söyleyecek…
Acaba o da Deniz Bulutsuz’un fotoğrafına bakıp, ‘Ozan bu işten alnının akıyla çıkacak’ mı diyecek…
Yoksa sanat dünyasında her durumda birbirini kollamak gibi korkunç bir haslet mi var….
Benden söylemesi, bu hikaye daha çok uzar…”

GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız. TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.