Hadise’den Serhat Akın’a adamlık göndermesi

Şarkıcı Hadise, eski futbolcu Serhat Akın’ın “Hadise eskiden çirkindi, beğenmemiştim. Sonradan Arap atı gibi açıldı” sözlerine sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Hadise, “Ağzım açık okuyorum, bu şahıslar adına, daha dogrusu eşleri ve evlatları kızları adına üzülüyorum” dedi.

Şarkıcı Hadise, eski futbolcu Serhat Akın’ın “Hadise eskiden çirkindi, beğenmemiştim. Sonradan Arap atı gibi açıldı” sözlerine sosyal medya hesabından yanıt verdi.Fenerbahçe’nin unutulmaz futbolcularından biri olan Serhat Akın, Twitch platformunda yaptığı canlı yayında Hadise hakkında yorumlarda bulunmuştu.Akın, “Hadise o zaman küt saçlıydı ve çirkindi. Beğenmemiştim. Allah beni kahretmesin. Sonradan açıldı. Arap atı gibi…” demişti.

HADİSE’DEN ÇOK SERT YANIT!

Hadise, kendisi hakkında açıklamalar yapan Serhat Akın’a sosyal medya hesabından tepki gösterdi. “Uzaktan adamsın ama adamlıktan uzaksın” notunu paylaşan şarkıcı, şu açıklamalarda bulundu:

”Cevap vermem normalde ama tekrarlıyorum; kadının bu kadar şiddet gördüğü bir dönemde, kadınların, kızların susmadan seslerini yükseltmeleri gerekirken ben de susamam ve sesimi duyurmalıyım!Ben bu konuda ne kadar sesimi yükseltsem o kadar da bu “kadına şiddet” benim üzerimden yapılmaya devam ediliyor. Sesimi yükseltiyorum diye mi? Kadınlara korkmayın konuşun diyorum diye mi?

”KIZLARI ADINA ÜZÜLÜYORUM”

Ağzım açık okuyorum. Bu şahıslar adına, daha doğrusu eşleri ve evlatları kızları adına üzülüyorum.

Düşünsene baban kalkmış başka bir kadın hakkında belaltı yorumlarda bulunmuş ve mesleğiyle değil saygısızca yaptığı yorumla gündemde.Ben utanırdım ve eminim eşi de küçük düşürüldüğünün farkında…Benim babam işçiydi, şimdi emekli, bana pahalı kıyafetler almak yada beni koskocaman evlerde yaşatmak için parası yoktu. Ama benim babam adam gibi adam.Bu cümleyi söylemek her evlada nasip olur inşallah.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.