Hadise, basın mensuplarının görüntü almalarını engellemeye çalışan korumasını azarladı

Hadise, Antalya konseri öncesi özel korumalarıyla beraber havalimanında görüntülendi.

Korumalardan biri Hadise’nin valizlerini taşırken, diğeri ise işgüzar tavırlar sergileyip basın mensuplarını görüntü almamaları için engellemeye çalıştı.

Bu sırada şarkıcı, “Ne yapıyorsunuz onlar işini yapacaklar” diyerek, korumalarına müdahale etti.

“KENDİ ALANIMDA ŞAMPİYON OLMAK İSTERİM”

Hadise, yakın zamanda ‘Şampiyon’ adlı albümünün çıkacağını anlatırken, “Bu yılın şampiyonu sizce kim olur?” sorusuna ise “Bu konularda iddialı konuşmak istemem ama ben kendi alanımda şampiyon olmak isterim” yanıtını verdi.

blank

TARZ DEĞİŞİKLİĞİ SİNYALİ VERDİ

Son dönemde çok sayıda albümün çıktığını ve çoğunu dinlemeye çalıştığını anlatan Hadise, müzik sektörünün değişmesi gerektiğini savunarak, önümüzdeki yıllar için tarz değişikliği yapabileceğinin sinyallerini verdi. Akustik bir albüm çıkarmak istediğini sözlerine ekleyen şarkıcı “Şu an tarz değiştirmem, ama ileride tarzımın dışına çıkabilirim” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.