gazetemag tv

HAÇİKO Derneği’nin 2017 yılı masa takvimi yeni yıla rekor satışla girdi

HAÇİKO Derneği’nin sokak hayvanları yararına hazırladığı 2017 yılı masa takvimi yeni yıla rekor satışla girdi.

Özcan Deniz, Ömür Gedik ve Pamir Pekin’in de aralarında bulunduğu ünlü isimler, HAÇİKO Derneği’nin hazırladığı masa takvimi için Safa Gülsoy’un kamerasına poz verdiler.

Gözleri görmeyen bir köpekle poz veren Özcan Deniz, “Duygusu olan tek canlı insan değildir” sözleriyle, engelli hayvanlara destek verdi.

Sokak kedilerini beslerken verdiği pozla takvimde yer alan Ömür Gedik, “Onların yaşam alanlarını işgal ettik ama sevgimizi ve ilgimizi paylaşmayı ihmal etmeyelim” dedi.

Pamir Pekin ise “Doğanın her bir parçasını sevmeliyiz” diyerek takvime destek oldu.

Takvimde Özcan Deniz, Ömür Gedik ve Pamir Tekin’in dışında Ajda Pekkan, Buray, Kerem Alışık, Burcu Biricik, Onur Büyüktopçu, Cansel Elçin, Hande Erçel, Oğuzhan Koç, Bahar Öztan ve radyocular yer alıyor.

Ferro Motors Ve Efe Logistics Group işbirliği ile hazırlanan takvimin geliri yardıma muhtaç sokak hayvanlarının bakımı için kullanılacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.