gazetemag tv

Gupse Özay – Barış Arduç evliliği için bomba iddia!

Önceki gün ani bir kararla nikah masasına oturan Barış Arduç ve Gupse Özay çiftinin bebek beklediği iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Çiftin bebeğinin cinsiyetinin de erkek olduğu ileri sürüldü.

Geçtiğimiz günlerde ani bir kararla evlenmeleriyle herkesi şaşırtan Gupse Özay ve Barış Arduç, evliliğine dair ortaya atılan iddia herkesi şaşırttı.

6 yıldır birlikte olan Gupse Özay ve Barış Arduç çifti, önceki akşam tatil için gittikleri Çeşme’de nikah masasına oturdu.

blankApar topar evlilik kararı alan ikili, törene sadece yakın dostlarını çağırdı. Şimdilerde balayında olan çiftin bebek beklediği iddia edildi.

Gupse Özay ve Barış Arduç, evlilikleri hakkında konuştu

ERKEK BEBEK Mİ GELİYOR?

Gupse Özay’ın hamile olduğu hatta bebeklerinin cinsiyetinin de geçtiğimiz gün belli olduğu iddiası, sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

Hamile olduğu söylenen Özay’ın bir erkek bebek beklediği söylendi.

blank

ANİ KARARLA EVLENDİLER

Ani bir kararla nikah masasına oturan çift, evlilik sonrası yaptıkları ilk açıklamada “Bayram yaklaşmıştı, bayramdan sonra da İstanbul’a dönecektik, hava da güzel, e hadi o zaman gel bir deneyelim dedik ve bir anda evlendik” dedi.

Nikahta gelinlik giymeyen Özay, Charo Ruiz marka 3440 TL değerindeki bir beyaz elbise giydi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.