Gülşen: Tabii ki en pahalı biziz!

Şarkıcı Gülşen, aranjör eşi Ozan Çolakoğlu ve popçu Edis ile birlikte önceki akşam geç saatlere kadar albüm çalışması yaptı. Çıkışta gazetecileri karşısında gören Gülşen kısa süreli bir şok yaşadı. Ünlü şarkıcı, samimi açıklamalar yaptı.

Gülşen “Arkadaşlar öyle koşmayın çok korktum. Umarım şarkıyı duymadınız. Kaydetmediniz değil mi?“ diyerek gazetecilere takıldı.

blank
Gülşen – Ozan Çolakoğlu

Gülşen, muhabirlerin “Çocuğunuzun okulu nedeniyle Londra ve Türkiye arasında gidip gelmek yorucu olmuyor mu? Orada tanınmamak nasıl bir duygu?” sorularına “Biz Ozan’ın işleri için genellikle orada oluyoruz. Her yerin ayrı bir güzelliği var ama Türkiye bambaşka. Eşi benzeri yok. Ülkeme döndüğümde toprağı öpesim geliyor.” diye cevap verdi.

Gülşen, gazetecilerin “En pahalı besteleri sizin yaptığınız doğru mu?” sorusuna “Tabii ki en pahalı biziz doğru.“ cevabını verip kahkaha attı. Aracına yönelen çiftten Gülşen, “Arkadaşlar espri yapıyoruz ama öyle fiyat konuşmak çok doğru olmaz. Benim aylık bakımım yazılan rakamlara ulaşmaz.“ diyerek evlerinin yolunu tuttular. Gülşen ve Ozan Çolakoğlu çiftine popçu Edis de eşlik etti.

blank
Gülşen – Edis
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.