Gülben Ergen photoshopla Hülya Avşar’ın çakması oldu

Gülben Ergen photoshopla Hülya Avşar’a benzedi
Gülben Ergen’in yeni albüm fotoğraflarında photoshop abartılınca Hülya Avşar’a benzetildi.

Gülben Ergen, ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı’nın objektifine poz verdi. Instagram hesabından yeni fotoğrafını paylaşan ünlü şarkıcıyı hayranları tanıyamadı.Takipçileri Ergen’i Photoshop’lu haliyle tanımakta güçlük çekti. Ünlü şarkıcıyı kendisi dışında herkese benzeten hayranları en çok yıllardır küs olduğu Hülya Avşar’a benzetti.

“ÇAKMA HÜLYA AVŞAR OLMUŞ”

Takipçileri fotoğrafın altına; ‘Bu sen misin?, Aynı Hülya Avşar’a benzemiş, Photoshop’la yaşlanmayan kadın yapmışlar, Gözler Beren Saat olmuş” gibi yorumlar yaptı.

gulben ergen1

DEMET AKALIN DA PAYLAŞTI

Gülben Ergen’i yeni fotoğrafını Instagram hesabından yakın arkadaşı Demet Akalın da paylaştı. Akalın’ın hayranları da Gülben Ergen’i Hülya Avşar sandı.

demet gulben

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.