Gülben Ergen Adel’le yarışıyor

Yeni albümünü 7 gün önce çıkan Gülben Ergen, iTunes’ta en çok indirilen şarkılar listesinde Justin Bieber’ı geride bıraktı. Ergen zirve yarışında ise Adele’i zorluyor.

“Kalbimi Koydum” adlı yeni albümünü 7 gün önce piyasaya süren ünlü şarkıcı Gülben Ergen, hem iTunes’un en çok indirilen şarkılar listesinde hem de en çok satılan albümler arasında zirveye oturdu.

EN ÇOK İNDİRİLENLER LİSTESİNDE İLK SIRADA

Gülben Ergen, 5 yıl aradan sonra çıkardığı “Kalbimi Koydum” adlı albümüyle zirveye oturdu. Albüm piyasaya sürülüşünün 7’nci gününde hem iTunes’ta hem de ttnet’te en çok indirilen şarkılar listesinde ilk sıraya yerleşti. En çok satan albümler listesindeyse 7 günde yaklaşık 40 binlik satışla yine birinci sıraya oturdu.

Gülben Ergen, Justin Bieber’ı geride bıraktı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.