Gökhan Özen: Pandemi süreci üretkenliğimi etkilemedi

Ünlü sanatçı Gökhan Özen dün akşam TRT FM Radyosu’nda Banu Karakuş’a konuk oldu.

Hit makinesi Özen, Banu Karakuş’un “Ana diliniz dışında hakim olduğunuz yabancı yabancı dilde şarkılar söylemek nasıl?” ve “Üretim, üretim, üretim! Hem de en iyi ve en akılda kalıcı olan müziği üretmek. Sizi en özel ve sevilen kılan bu başarınızı neye bağlıyorsunuz?

Bu pandemi süreci, sizin üretiminizi de etkiledi mi peki?” sorularına sürprizlerle dolu cevaplar verdi.

“İngilizce Şarkılar Yazıyorum.”

“Yabancı dilde şarkılar söylemek müziğimi olumlu etkiliyor diyebilirim. Amerika’da yaşadığım süre boyunca İngilizcem elbette çok gelişti. İngilizce sözlü şarkılar söylemek bir yana artık İngilizce şarkılar yazmaya başladım. Yakında da bunları dinleyicilerimle hatta Dünya ile paylaşmayı çok istiyorum.”

“Pandemi Süreci Üretkenliğimi Etkilemedi.”

“İşime Olan Aşkım Amatör Ruhumu Kaybetmeden Devam Ediyor.”

“Pandemi süreci üretkenliğimi etkilemedi çünkü benim için üretmek dönemsel birşey değil. Sürekli çalışıyorum. Profesyonel olmamın yanı sıra ben bu işe hala amatör bir aşkla devam ediyorum.” diyen Gökhan Özen’in Mart 2020’de yayınladığı son albümü “Firardayım”ın şarkıları listelerde zirveden inmiyor. Sanatçı yeni projelerini de İstanbul-Los Angeles hattında hazırlıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.