“GANJ TÜRKBÜKÜ” bu sezona ünlü işletmeci Erkan Kara’nın yönetiminde girdi

Geçtiğimiz yaz Bodrum’un favori mekanlarından olan “GANJ TÜRKBÜKÜ” bu sezona ünlü işletmeci Erkan Kara’nın yönetiminde girdi. Pandemi sebebi ile bayramla birlikte açılışı gerçekleşen mekanda, teknelere özel sushi servisi başlatıldı.

İskele üzeri beyaz kumu ve bohem tarzı ile dikkat çeken mekanda, şezlonglar covid19 tedbirleri kapsamında sosyal mesafeye uygun yerleştirilirken teknesinden inmek istemeyen misafirleri için de özel sipariş almaya başladı.

ÜNLÜ SUSHİ ŞEFİ YUNUS SİPAHİOĞLU “GANJ TÜRKBÜKÜ’NDE”!

24 yıl Japonya’da “Japon Mutfağı” eğitimi alan, Taksim’de bulunan Ninja Restoran’nın sahibi, özel sushi şefi Yunus Sipahioğlu’nun yönetiminde teknelere ve mekan misafirlerine hizmet verecek olan GANJ TÜRKBÜKÜ’NE özel 8 farklı çeşit sushi menüsü hazırlandı.

Bir gün önceden rezervasyon yapılması halinde, ünlü şef Sipahioğlu teknede de hizmet verebilecek.

Türkiye’de gıda sektöründe bir çok restoran yatırımı bulunan Belçikalı iş insanı Onur Sarı’nın satın aldığı “GANJ TÜRKBÜKÜ”, bu sebeple mutfağı ve menü çeşitliliği konusunda da oldukça iddialı.

TÜRKBÜKÜ GANJ OTİZMİN FARKINDA!

Bodrumda bir ilke imza atan Türkbükü Ganj, duvarlarında otizme dair bilgilere yer vererek ‘Otizmin Farkında, Onların Yanındayız’ dedi. Sezona hızlı giren mekan “Tohum Otizm Vakfı” ile de ortak özel bir farkındalık projesi gerçekleştirdi. Bodrum’da ilk olan “Otizmin farkındayız, onların yanındayız” afişleri, GANJ TÜRKBÜKÜ” nün duvarlarına asıldı.

Erkan Kara; “Bizim gibi kalabalık lokasyonda bulunan mimari tasarımı ile dikkat çeken iddialı mekanların mutlaka bir sosyal sorumluluk projesine destek vermesi lazım. Gençlerin tercih ettiği mekanların bu tarz destekleri yeni nesilin de farkındalığını arttıracaktır.” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.