Galatasaraylı eski milli futbolcu Hasan Şaş, yeni aşkıyla görüntülendi!

Esprili kişiliğiyle tanınan Galatasaraylı eski milli futbolcu Hasan Şaş, hafta sonu Florya’daki tv100’de ekrana gelen “Magazin Hattı”nın kamerasına takıldı.

Geçen yıllarda türkücü Sevcan Orhan ile yaşadığı ilişkiyle gündeme gelen Hasan Şaş’ın yanında bu kez yeni sevgilisi vardı. Kız arkadaşıyla baş başa koyu bir sohbette olan Hasan Şaş’ın mutlu hali dikkat çekti.

Bir ara gözü cep telefonuna dalan Hasan Şaş’a sevgilisinin hararetle bir şeyler anlattığı görüldü.

Sevgilisine elleriyle limonlu soda hazırladı

Hasan Şaş daha sonra sevgilisine elleriyle limonlu soda hazırladı. Ünlü futbolcunun kendisine özel ilgi göstermesi sevgilisini keyiflendirdi.

Daha sonra Hasan Şaş etraftakilerin meraklı gözlerle baktığı sevgilisiyle balıkçıdan el ele çıktı. Ünlü futbol adamı üzerinde pembe mini bir elbise olan sevgilisinin elini hiç bırakmadı.

Aracını bekleyen Hasan Şaş’ı bir ara el ele olduğu sevgilisi kenara doğru çekti. İkili bir süre daha valenin aracı getirmesini bekledi.

Hasan Şaş daha sonra kız arkadaşıyla arabasına doğru yürüdü. Valeye 50 TL uzatan şaş, bu sırada Magazin Hattı’nın muhabiri özel hayatıyla ilgili sorduğu soru üzerine ise önce şaşırdı, “Kim bu?” diye sordu, daha sonra ise gerildi. Hızla aracının gazına basan Hasan Şaş’ın yanındaki sarışın kadının kimliği merak konusu oldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.