Fettah Can’dan Murat Alpsü’ye tam destek

Kendine özgü yorumu ve benzersiz sahne performansı ile geniş bir dinleyici kitlesine ulaşan Murat Alpsü, Poll Production etiketiyle piyasaya çıkardığı “Zirve” isimli single ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

“Zirve”, Türkiye’nin en önemli müzik adamı ve bestecilerinden biri olan Fettah Can imzalı olup, yaklaşık 2 yıllık stüdyo çalışmalarının sonucunda ve Fettah Can’ın prodüktörlüğünde piyasaya çıktı.

Murat Alpsü, ilk video klibini single ile aynı adı taşıyan sözü Şeydağ Tatlıkazan, müziği ve düzenlemesi Fettah Can’a ait olan “Zirve” isimli şarkıya çekti.

Yönetmenliğini Murat Özfilizler’in üstlendiği video klibin çekimleri yaklaşık 6 gün sürdü. Çekimler İstanbul ve Antalya’da gerçekleşti.

Murat Alpsü, single’ın her aşamasında yanında olan Fettah Can için şunları söyledi: “Fettah abinin kariyerimdeki yeri çok önemli. O benim dönüm noktam! Artık bir gönül bağımız oluştu, ona çok saygı duyuyorum.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.