Kara Sevda TT listesine girdi

Ay Yapım imzalı Kara Sevda’nın en heyecanlı bölümlerinden biri dün yayınlandı. Nihan’ın Kemal’e, Emir’le kardeşi için evlendiğini açıklaması ve Emir’in saplantılı aşkıyla yaptıkları sosyal medyada da gündem yarattı. Kara Sevda ve Emir Kozcuoğlu etiketleri, dün akşam sosyal medyanın en çok konuşulan başlıklarından biri olarak TT listesine girdi.

DEMET AKALIN DA KARA SEVDA’LI

Yayınlandığı ilk bölümden beri, Nihan ve Kemal’in kavuşmasını isteyen izleyici, bu arzularını sosyal medyada dile getirdi. Nihan’ın gerçekleri söylemesini bekleyenler arasında ünlü isimler de vardı. Sosyal medyanın en etkin ünlülerinden biri olan Demet Akalın da heyecanını “Ayyy oh be sonunda söyledi” paylaşımıyla dile getirdi. Demet Akalın’ın paylaşımı, Kara Sevda izleyicilerinden pek çok beğeni ve yorum aldı.

Kemal ve Nihan’ın imkansızlıklarla dolu aşkının önündeki tek engel olan Emir, en az Nihan ve Kemal aşkı kadar izleyicinin ilgisini çekmeye devam ediyor. Uzun süredir Nihan ve Kemal’in bir araya gelmesini bekleyen seyirci, dün gece bu beklentisini sosyal medyada paylaştı ve bu aşka engel olan Emir’e olan hislerini de paylaşarak Kara Sevda’yı ve Emir Kozcuoğlu’nu tt listesinin üst sıralarına taşıdı.

Kara Sevda’nın heyecan dolu yeni bölümü 23 Aralık Çarşamba gecesi Star TV ekranlarında

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.