Ferhat Göçer yılbaşı gecesi Kıbrıs’ta Grand Pasha Hotel Girne‘de sahne aldı

Ferhat Göçer hazırladığı çok özel repertuvarı ile hayranlarına unutulmayacak bir yılbaşı gecesi yaşatarak, sevilen parçaları ile adeta müzik ziyafeti verdi.

Yeni yılın ilk konserine, 2015 yılına damga vuran şarkısı “Yıllarım Gitti” ile başlayan Göçer, bütün salon ile birlikte söylediği parçayla bir yıla daha veda etti ve ettirdi. 2016 yılına sayılı dakikalar kala ise sevenlerine “Çift rakamın uğruna inanırım. 2016’da uğurunuz ikiye katlansın” diyerek seslendi.

Yeni yılın ilk saniyelerinde salondaki tüm misafirleri coşturan Göçer’in yeni yıl dileği ise “Ulus olarak en çok ihtiyacımız olan huzur, barış ve kardeşlik içinde yaşayacağımız, tüm dileklerimizin kabul ve gerçek olacağı, sağlıklı ve başarılarla dolu bir yıl geçirmenizi diliyorum” oldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.