Ferhat Göçer: Reva benim için özel bir şarkı oldu

Ferhat Göçer’in merakla beklenen yeni single çalışması “Reva” yayınlandı. Çekilen renkli klibiyle daha yayınlanmadan, uzun süre konuşulan şarkı bugün dijital platformlarda, müzik kanallarında ve radyolarda çalmaya başladı.

Şarkının sözlerini yazan Zeynep Talu’ya göre Göçer’in ‘’atarlı giderli’’ ilk şarkısı olan Reva, hem yaza damga vuracak hem de kısa film tadındaki klibiyle göz dolduracak.

Sanatçı yeni şarkısını canlı olarak ilk kez 15 Ağustos’ta vereceği Harbiye Açıkhava Konseri’nde seslendirecek.

“Bobin Hood” olarak seyircinin karşısına çıkan Ferhat Göçer yeni çalışmasıyla ilgili olarak “Reva benim için özel bir şarkı oldu. Tam yaz şarkısı diyebilirim. Aksiyon dolu ve eğlenceli bir klip çektik.’’ dedi.

Ercan Şencan’ın yönetmenliğinde çekilen klibin kalabalık oyuncu kadrosunda, şarkının sözlerini yazan Zeynep Talu da yer alıyor. Bugün tüm dijital platformlarda ve müzik kanallarında yerini alan Reva’nın müziği Ferhat Göçer’e, düzenlemesi ise Cenk Kandıralı’ya ait.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.