gazetemag tv

Ferhat Göçer 300 çocukla sahne aldı

Ferhat Göçer, Bursa Merinos AKKM Salonunda bir ilke imza attı. 300 çocuğun oluşturduğu senfoni orkestrası ve koro eşliğinde konser veren sanatçı seyircilere unutulmaz bir gece yaşattı.

”20 yıldır sahnedeyim böylesine unutulmaz bir gece yaşamadım. Kendimi adeta bir çiçek bahçesinin içinde gibi hissettim. Ayrıca bu gecenin eğitime muhtaç kimsesiz çocuklar için gelir elde edilen bir gece olması da konsere daha da büyük bir anlam kattı. Hepinize teşekkür ediyorum.” diyerek duygularını dile getiren Göçer “Bu vesile ile de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutluyorum” dedi. Bursa Emine Örnek Okulları öğrencilerinin minik müzisyenlerinin yer aldığı senfoni orkestrasi ve koro ile birlikte Göçer, kendi şarkılarının yani sıra Sezen Aksu, Barış Manço, Teoman ve Zeki Müren parçalarını da seslendirdi.

Marşlar Eşliğinde Muhteşem Final

Muhteşem gecenin finalinde ise Ferhat Göçer ve 300 çocuğun oluşturduğu, sanatçının “Çiçek bahçesi” dediği; senfoni orkestrası ve koronun coşkusuna bütün salon da eşlik etti. Binlerce kişi hep birlikte marslar söylerek konseri sonlandırdı.

ferhat gocer

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.