Fadik Sevin Atasoy’dan Tutunamayanlar dizisine şok suçlama!

Fadik Sevin Atasoy, TRT1’de yayınlanan Tutunamayanlar dizisi ile ilgili şok bir iddia ortaya attı.

Ünlü oyuncu Fadik Sevin Atasoy, Erdal Beşikçioğlu’nun yönettiği Muse isimli tiyatro oyununda rol alıyor. Ünlü oyuncu, Doğu Demirkol’un geçtiğimiz günlerde yayınlanmaya başlayan Tutunamayanlar dizisinde yer alan sahneler ile ilgili konuştu.

blank
Fadik Sevin Atasoy

Dizideki sahnelerin bazılarının rol aldığı Muse isimli tiyatro oyununda yer alan sahneler ile benzerlik göstermesi ile ilgili konuşan Atasoy, “Yazarı ve oyuncusu olduğum Muse – Bir Esin Perisi Davası oyunumda adı geçen karakterler, fikir, konu ve içeriğin Tutunamayanlar dizisindeki bölümde kullanılmış olması, mevcut benzerlik aşikardır” dedi. Güzel oyuncu, Tutunamayanlar dizisinin senaristini ve yönetmenini uyararak aynı sahnelerin kullanmamaları gerektiğini ve aksi takdirde resmi yollara başvuracaklarını söyledi.

Tutunamayanlar ekibinin birinci bölüm heyecanı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.