Esra Erol: Gençler evlilikten uzak dursun!

Sunucu Esra Erol, Haber Global ekranlarında yayınlanan Candaş Tolga Işık’ın sunduğu “Az Önce Konuştum” programına konuk oldu.

Uzun yıllar boyunca evlilik programı sunan Esra Erol, sosyal medyada ihanet olaylarının arttığını ve yuva yıktığını söyledi. Erol, gençler için “Evlilikten uzak durun” çağrısında bulundu.

“SOSYAL MEDYADA İHANET OLAYLARI ARTTI”

“Sosyal medya yuva yıkıyor” diyen Esra Erol, “Filtrelerle insanlar kendilerini orada yansıtmıyor. Bu nedenlerle sosyal medyada ihanet olayları arttı. İki körlüğümüz var. Aile içindeki meseleleri göremiyoruz. Sosyal medyadaki olayları görüyoruz. Evin içinde bir gerçek aile oluşursa her şey daha iyi olur” dedi.

“GENÇLER EVLİLİĞE UZAK DURSUN”

Esra Erol konuşmasının devamında şu ifadeleri kullandı:

“Gençler evliliğe uzak dursun. Tabi ki bu işin yaşı yok ama kendinizi tanıdığınız bildiğiniz, ne istediğinizin farkında olduğunuz dönemde aile kurumuna adım atıyor olmanız, sizin evlilik hayatınızı da şekillendirecek. Kendinizi tanıyın, ne hissediyorsunuz bilin. Bu çok büyük bir sorumluluk.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.