Eser Yenenler’den Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç yorumu

Farklı tarzı, esprileri, kendine has tarzıyla stand-up gösterilerini kapalı gişe oynayan Doğu Demirkol, Star Tv’deki Alelade Show’unun yeni bölümüyle Cumartesi akşamı Star Tv ekranlarındaydı. Yapımcılığını BBO Yapım, Şafak Bakkalbaşıoğlu ve Mahperi Altun Uçar’ın üstlendiği Doğu Demirkol ile Alelade Show, televizyonun başarılı ismi Şafak Bakkalbaşıoğlu genel yönetmenliğinde, en son teknoloji kameralar kullanılarak çekilirken, stüdyoda ise televizyonlarda ilk kez drone kullanılan program olma özelliğini de taşıyor!

Seda Sayan, Eser & Berfu Yenenler’in konuk olduğu Alelade Show, yeni nesil eğlence anlayışı ve Doğu Demirkol’un müthiş performansı ile Star Tv’de her hafta fark yaratıyor.

@gazetemagtv Eser Yenenler’den Oğuzhan Koç & Demet Özdemir’in nikah şahitliği için ilk yorum! #demetözdemir #gazetemag #magazin #tiktok #müzik ♬ gazetemagtv – orijinal ses – gazetemagtv

Oğuzhan Koç’un seni nikah şahidi yapmamasına bozuldun mu?
Eser Yenenler: Hiç bozulmadım. Bizim nikah şahidi olmamızı bekliyordu sosyal medya, bizim aramızda problem değil. Güzel bir evlilik varken, bizim aramızda olmayan bir problem büyüdü!

Yıllar sonra itiraf geldi: Berfu Yenenler o eve balyozla girmiş
Eser Yenenler Levent’te oturduğu villasında verdiği partilerle gündeme gelirdi. Hatta evin alt katında disco olduğu ortaya çıkmış, Berfu Yenerler evlenince evde oturmak istememişti. Yıllar sonra itiraf geldi, Berfu Yenenler eve balyozla girmiş! Üstelik de şaka değil gerçek!

Seda Sayan: Benden fayda var hani Murat Boz?
Doğu Demirkol Seda Sayan’a O Ses Türkiye’de tanıştıklarını söylüyor ve “Murat Boz’u seçtim, hata yaptım” diyerek Seda Sayan’ın gözüne girmeye çalışıyor.
Seda Sayan da lafı esirgemiyor: Benden fayda var hani Murat Boz?

Doğu Demirkol Seda Sayan’ı beğenirse…
Doğu “Bu güzelliğin bi kotası olması gerekmiyor mu? Bu bi kul hakkı diğer kızlara kadınlara karşı” dedi, Seda Sayan ne yanıt verdi?

Ümüğünü sıkmışlığım var!
Doğu Demirkol Eser Yenenler’e “Her hey diyene ney der misin” diye sorunca ortaya Berfu Yenenler’in kıskançlığı da çıktı: “Ümüğünü sıkmışlığım var” diyen Berfu için Eser “Çok ciddi bir psikopatla evliyim” dedi! Hepsi ve daha fazlası Alelade Show’da

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.