ERÜ’de spor şenliğinde ödüller dağıtıldı

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektörlüğü tarafından düzenlenen 20. Geleneksel Spor Şenliği’nin ödül töreni gerçekleştirildi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Şenlik alanında düzenlenen ödül törenine, Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Recai Kılıç ve Prof. Dr. Mehmet Sıtkı İlkay, Genel Sekreter Murat Yenisu ile sporcular katıldı.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış, ödül töreninde yaptığı konuşmasında 20. Geleneksel Spor Şenliğinde emeği geçenlere teşekkür etti ve ödül alan öğrenci ile personeli kutladı.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış’ın konuşmalarının ardından 21 Mart – 27 Mayıs 2022 tarihleri arasında personel ve öğrenci kategorilerinde basketbol, voleybol, mini futbol, masa tenisi, satranç ve salon okçuluğa 6 branştan 74 takım ile binden fazla sporcunun katılımıyla düzenlenen spor şenliğinde dereceye girenlere, Rektör Çalış tarafından ödülleri takdim edildi.

Ödül töreni fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.