Ersay Üner: Aşkın dili olsaydı benim için şarkı söylerdi

Türk müziğinin başarılı isimlerinden Ersay Üner, kendisine dair çok özel açıklamalarda bulundu.

Müzik hayatından bilinmeyenlerine kadar birçok konuyu Posta Gazetesi Dilara Doğan’la gerçekleştirdiği röportajında anlatan Üner, çocukluk hayallerinden birinin müzisyen olmak ve bu hayalini üreterek, çalışarak gerçekleştirdiğini aktardı.

Türk star’ları arasında hayatında en çok şefkat uyandıran ismin Sezen Aksu olduğunu belirten Ersay Üner; kazandığı ilk parayı müzik aletine yatırdığını ve kendine klavye aldığını, yetişkinliğe ise 13 yaşında adım attığını ifade etti.

AŞKIN DİLİ OLSAYDI BENİM İÇİN ŞARKI SÖYLERDİ!

Duyduğunuz en güzel aşk tanımı nedir? sorusunu “henüz duymadım” şeklinde cevaplayan başarılı sanatçı, Aşkın dili olsaydı benim için şarkı söylerdi diyerek sözlerini tamamladı.

Yaz başında yayımladığı, büyük ses getiren ‘Nokta’ albümünün ikinci klip çekim hazırlıklarına başlayan Ersay Üner, dinleyiciler ve radyocular tarafından en çok istek alan “Selam” isimli şarkısının klibini Eylül ayında sevenleriyle buluşturacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.