Engin Akyürek ve Bergüzar Korel, İzmir ve Ankara’da hayranlarıyla buluştu

Cuma günü vizyona giren ‘Bir Aşk İki Hayat’ filminin başrol oyuncuları Engin Akyürek ve Bergüzar Korel ile filmin yönetmeni Ali Bilgin hafta sonunu İzmir ve Ankaralı hayranlarıyla geçirdi.

Cuma günü vizyona giren Ay Yapım ve Medyapım imzalı yılın aşk filmi ‘Bir Aşk İki Hayat’ın başrol oyuncuları ve yönetmeniyle İzmir ve Ankara’da seyircili gösterim gerçekleşti. Engin Akyürek, Bergüzar Korel ve filmin yönetmeni Ali Bilgin, filmin vizyona girdiği Cuma günü İzmir Optimum alışveriş merkezinde seyircilerle buluştu. Gösterim öncesi meydanda hayranlarıyla buluşan ekip onlarla sohbet edip bol bol fotoğraf çektirdi. Ardından Cumartesi günü Ankara’da Nata Vega alışveriş merkezinde seyircilerle buluşan Akyürek, Korel ve Bilgin filmle ilgili heyecanlarını seyircilerle paylaştı.

Büyük bir sevgi selinin yaşandığı İzmir ve Ankara’da ünlü oyuncuların yurtdışından gelen hayranları da onları yalnız bırakmadı.

Engin Akyürek ve Bergüzar Korel çılgınlığı

blank

blank

blank

blank

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.