Emre Kaya’dan kıpır kıpır bir eser daha geliyor

Söz ve bestesi kendisine ait her eserinin sonuna kadar arkasında duran usta müzik adamı Emre Kaya, bu kez hareketli yeni bir şarkı ile yaza girmeye hazırlanıyor. Beste fabrikatörü kimliği ile tanınan, birçok ünlü sanatçıya verdiği eserlerle de değer katan Emre Kaya. yeni şarkısı için usta aranjör Erhan Bayrak ile stüdyoya girdi.

Her projesi müzik dünyasının gündemini belirleyen ünlü popçu, yeni arabeskçi Emre Kaya, 2022 yılına damgasını vuracak kıpır kıpır bir eserle daha sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Birçok ünlü sanatçıya zirve yaptıran eserlerde imzası bulunan Emre Kaya, yeni eseri için ünlü aranjör Erhan Bayrak ile anlaştı.

Usta yorumuyla her telden eseri yüreklere dokunarak seslendirmesiyle zirve yolculuğunu sürdürürken beste fabrikatörü kimliğinden de taviz vermeyen Emre Kaya’nın adı ve sözleri sır gibi saklanan yeni eseri merakla bekleniyor.

Özellikle pandemi yasaklarının kalkmasının ardından yurt içi ve yurt dışında konserden konsere koşan sahnelerin aranan ismi Emre Kaya, bir yandan konserden konsere koştururken, diğer yandan söz ve müziği kendisine ait yeni eserini yaza yetiştirmek için ünlü aranjör Erhan Bayrak ile harıl harıl çalışıyor.

Ünlü aranjör Erhan Bayrak ile kol kola, omuz omuza fotoğrafıyla sosyal medya hesabından paylaşım yapan söz yazarı, besteci ve usta yorumcu Emre Kaya, paylaşımında, “Her alanda müthiş bir iş disiplini ile çalışan, tek amacı o an yapmaya başladığı şarkıyı güçlü bir hit haline getirmek olan Erhan Bayrak ile çalışmak ayrı bir zevk. Sürekli yeni fikirlerle eserin bestecisini besleyen, zamanlama konusunda prensiplere sahip kıymetli dost” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.