YouTube / gazetemag tv

Emrah Karaduman: Kulak yanılır notalar yanılmaz

Emrah Karaduman, Pop Dünyası’nın sorularını cevapladı…

Geçtiğimiz günlerde Aleyna Tilki, Demet Akalın, Ebru Yaşar ve Derya Uluğ gibi sadece kadın sanatçıların bulunduğu albümünü yayınlayan Emrah Karaduman, albümüne dair bir itirafta bulundu: “Herkesin kadın olduğu bir albüm yapmak harbi zor bir iş. Bu zorluklardan bahsedip ne benim gibi olmak isteyen çocukların hevesini kırıcağım ne de albümdeki arkadaşlarımın kalbini kırıcağım. Herkes yaşasın görsün.”

“30 MİLYON İZLENMELİ BİR ŞEY BAŞARMIŞ OLSAYDIK KİMSENİN UMRUNDA OLMAYACAKTI!”

Emrah Karaduman, Aleyna Tilki ile ortak çalışmaları olan “Dipsiz Kuyum” şarkısı için ortaya atılan iddialara da şu sözlerle cevap verdi: “Şarkı 9 ayrı esere benzetilmekle beraber 2 ayrı kişi dava açtı. Halbuki 30 milyon izlenmeli bir şey başarmış olsaydık kimsenin umrunda olmayacaktı. Mesam bilim kurulundaki bilirkişiler bu benzerliği taşıyan tüm eserleri inceledi ve sonuç olarak “bahsi geçen eserler birbirine benzeyebilir, işlenişleri farklıdır, kimseyi mağdur etmemek adına yargı yoluna açıktır” raporunu hazırladılar. Şu anda Mesam’da şarkı söz&müzik&düzenleme olarak benim adıma kayıtlı ve ömür boyu da böyle kalacak çünkü kulak yanılır notalar yanılmaz.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.