Empati’nin yeni bölümünde Ahmet Mümtaz Taylan, Hatice Aslan’ı konuk etti

Yapımcılığını BBO Yapım Şafak Bakkalbaşıoğlu ve Mahperi Altun Uçar’ın üstlendiği NTV ekranlarında yayınlanan Empati Programı’nda Ahmet Mümtaz Taylan, konuklarına yaşanmış, haberlere konu olmuş insan hikayelerini anlatıyor ve “sen olsan ne yapardın” diye soruyor.

Empati’nin yeni bölümünde Ahmet Mümtaz Taylan, ünlü oyuncu Hatice Aslan’ı konuk etti. Aslan, yaşanmış insan hikayeleriyle Empati kurarken, kendi hayatına dair de cümleler kurdu. İşte Empati’de öne çıkanlar:

OYUNCU OLMASAYDIM ANA OKULU ÖĞRETMENİ OLMAK İSTERDİM
Çocukları çok seviyorum, onlarla çok iyi anlaşıyorum. Çocukların dinlemeye ihtiyacı var, çocukları çok dinleyelim. Ben dinlemeyi oğlumdan öğrendim, sohbet etmenin ne kadar güzel bir şey olduğunun, hep hayat dersi vermemenin onun da bir hayatı olduğunu Ekin’den öğrendim. Biz anne baba olarak çok iyi tanıdığımızı zannediyoruz, çocukların hayatı okulla beraber değişiyor.

METROBÜSE BİNİYORUM
Sokakta yürürken sanki evimde yürüyormuş gibiyim
Şöhreti seviyorum, çünkü günlük hayatımı devam ettiriyorum. Metrobüse biniyorum, metroya biniyorum. Herkesle merhabalaşıyoruz. Hayatımı çok kolaylaştırıyor şöhret, merhabalaşmak ve konuşmak çok güzel insanlarla. Direkt konuya giriyorlar, sokakta yürürken sanki evimde yürüyormuş hissi var. İlginç oluyor. Çok güzel bir duygu yaşıyorum.

Ahmet Mümtaz Taylan ile Empati, Çarşamba 21:00’de NTV’de

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.