Emir Sarıgül, Buket Aydın ve Sibel Can arasındaki aşk üçgeninde yeni iddialar!

Emir Sarıgül, Buket Aydın ve Sibel Can arasındaki aşk üçgeninde yeni iddialar ortaya çıktı. Sarıgül’ün Can ile tatil yaparken eski aşkına çiçekler gönderdiği iddia edildi.

Emir Sarıgül kısa bir süre önce spiker Buket Aydın ile yaşadığı aşka nokta koymuştu. Sarıgül ve Sibel Can geçtiğimiz günlerde özel yatta tatil yaparken yakalanmıştı.

Sibel Can ve Emir Sarıgül’ün eski aşkı alevlendi aşk tatili sürüyor. Bu sırada ise yeni iddialar gündeme geliyor.

blank

Uçankuş’un iddiasına göre; Emir Sarıgül, Sibel Can ile tatil yaparken 4 gün boyunca Buket Aydın’a çiçek gönderdi. Detoks kampında olan Buket Aydın’la evlenmek isteyen Sarıgül çarşamba sabahı Sibel Can İstanbul’a döner dönmez helikopterle Bodruma gitti, evlenmek istediğini söyledi. Buket Aydın, Emir Sarıgül’ü geri gönderdi.

O esnada otelde olan Saba Tümer ve Mert Vidinli ayrılan çiftin barışması için aracı olmaya çalıştı.

Sibel Can-Emir Sarıgül aşkına Buket Aydın gönderme yaptı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.