Elias Beach ile Çeşme’de Yunan esintileri yaşanıyor

Bu yaz Alaçatı’da kapılarını açan yeni beach ve restoran Elias Beach ile Çeşme’de Yunan esintileri yaşanıyor.

Yunanlı şef Stathis Dapiasis’in beach ve restorana özel hazırladığı lezzetlerin yanı sıra mekanın masmavi denizi, eşsiz kumsalı, zeytin ağaçları ve bembeyaz dekorasyonu ile misafirlerine yaşattığı benzersiz ambiyansı, sezon boyunca gerçekleşecek olan Murat Dalkılıç, Fettah Can, Zeynep Bastık, Yol Project, Oğuzhan Koç gibi ünlü isimlerin canlı müzik performansları ile daha da şenleniyor.

Elias Beach, yaz boyunca güzel müzikler, güzel lezzetler eşliğinde kusursuz bir tatil keyfi yaşamak isteyenleri ağırlıyor. Beach ve restoran kısmı ile beraber toplam 500 kişi kapasiteli Elias Beach, bembeyaz dekorasyonu, renkli detayları, zeytin ağaçları ile sanki Yunan Adaları’nda tatil yaparmış gibi hissettiriyor. Lezzet konsepti tamamen Yunanlı şef Stathis Dapiasis tarafından hazırlanan Elias Beach’in plaja ve restorana ait iki farklı menüsü bulunuyor. Her damak tadına uygun lezzetlerin yer aldığı menüler kadar gün boyu çalan müzikler de Elias Beach müdavimlerini mutlu ediyor. DJ partileri ile de ses getiren Elias Beach, denizin üzerinde kurulu olan sahnesinde ağırladığı ünlü isimleri canlı performanslarıyla da büyük ilgi görüyor.

Sezon boyunca her Cuma saat 17.00 itibariyle Yol Project, her Pazar DJ Murat Kıroğlu, Elias Beach sahnesinde yerini alıyor. Bayram tatilinde ise Elias Beach’te adeta yıldızlar geçidi yaşanıyor. 17 Temmuz Cumartesi Murat Dalkılıç, 18 Temmuz Pazar DJ Murat Kıroğlu 21 Temmuz Çarşamba Fettah Can, 22 Temmuz Perşembe Oğuzhan Koç, 23 Temmuz Cuma Yol Project, 24 Temmuz Cumartesi Murat Dalkılıç, 25 Temmuz Pazar Zeynep Bastık & Ali Kuru, canlı müzik performanslarıyla hem tatilin, hem de Elias Beach’in keyfine keyif katıyorlar.

Ağustos ayı boyunca da, Oğuzhan Koç, Fettah Can gibi yıldızları sahnesinde ağırlamaya devam eden Elias Beach’in kapıları saat 10.00’da açılıyor ve hem beach tarafında, hem restoranda, hem de ünlü isimlerin sergilediği canlı performans etkinliklerinde sadece rezervasyonla hizmet veriyor.

blank

Rezervasyon: 0532 353 58 67

Adres: 2.Çark Plajı Mevkii 18000. Sokak NO:8
Alaçatı / Çeşme / İzmir

Etkinlik giriş ücreti: 250 TL

Canlı müzik performansları saat 17.00 itibariyle başlıyor.

17 Temmuz Cumartesi Murat Dalkılıç

18 Temmuz Pazar DJ Murat Kıroğlu

21 Temmuz Çarşamba Fettah Can

22 Temmuz Perşembe Oğuzhan Koç

23 Temmuz Cuma Yol Project

24 Temmuz Cumartesi Murat Dalkılıç

25 Temmuz Pazar Zeynep Bastık & Ali Kuru

30 Temmuz Cuma Yol Project

31 Temmuz Cumartesi Fettah Can

1 Ağustos Pazar DJ Murat Kıroğlu

6 Ağustos Cuma Yol Project

7 Ağustos Cumartesi Oğuzhan Koç

8 Ağustos Pazar DJ Murat Kıroğlu

13 Ağustos Cuma Yol Project

14 Ağustos Cumartesi Fettah Can

15 Ağustos Pazar DJ Murat Kıroğlu

20 Ağustos Cuma Yol Project

21 Ağustos Cumartesi Oğuzhan Koç

22 Ağustos Pazar DJ Murat Kıroğlu

27 Ağustos Cuma Yol Project

28 Ağustos Cumartesi Oğuzhan Koç

29 Ağustos Pazar DJ Murat Kıroğlu

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.