Edis, Türkiye turnesinin son 4 konserini arka arkaya verdi

Türk Pop Müziği’nin ünlü yıldızı Edis, Türkiye turnesinin son 4 konserini arka arkaya verdi. Edis; İzmir, Denizli, Antalya ve Mersin konserleri için 4 günde 1500 kilometre mesafe kat etti

YouTube video

Icrypex ile Türkiye turnesine çıkan Edis, son konserlerinde Ege ve Akdeniz’de izleyicileri ile buluştu. Edis turnenin son konserlerini 18-21 Kasım tarihleri arasında İzmir, Denizli, Antalya ve Mersin’de verdi. Hiç durmadan 4 gün boyunca sahneye çıkan ünlü yıldız, bu süre içinde sahne ve prodüksiyon ekipleriyle birlikte 1500 kilometre mesafe kat etti. Edis, Ege ve Akdeniz’deki konserlerinde izleyiciyle buluşmanın mutluluğunu yaşadı.

blank

Edis’in ilk durağı aynı zamanda ailesinin de yaşadığı İzmir oldu. İzmir Arena’da hayranlarıyla buluşan ünlü yıldız coşkuyla karşılandı. Edis ardından sırasıyla Denizli Nihat Zeybekçi Kültür Merkezi, Antalya Nazım Hikmet Kongre Merkezi ve Mersin Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde sahne aldı. Konserlerinde, ‘Arıyorum’, ‘Martılar’, ‘Nirvana’, ‘Yalan’, ‘Benim Ol’ gibi çok sevilen şarkılarını seslendiren Edis’e binlerce hayranı konserleri boyunca eşlik etti.

Dört konserinde de birbirinden şık sahne kostümleriyle izleyicisinin karşısına çıkan Edis’in sahne kostümleri de sosyal medyada çok konuşuldu.

YouTube video

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.