Ece Erken “Volim te” sodalarının reklam yüzü oldu

Ece Erken Antalya’da yeni soda “Volim te” reklam yüzü oldu. Ece Erken, reklam yüzü olduğu sodalarla poz verirken, özel hayatı hakkında da ilginç açıklamalarda bulundu.

Ece Erken, Antalya’da gerçekleşen “Volim te” sodalarının reklam yüzü olduğu içecekler için tadlarının çok lezzetli olduğunu belirtirken aldığı ücreti açıklamaktan kaçındı. Erken, özel hayatı hakkında da basın mensuplarına ilginç açıklamalar yaptı. Erken, eski eşi Serkan Uçar’la olan velayet davasını geri çektiğini belirtti. Ece, “Serkan, oğlu Eymen’e babalık yapmaya karar verdi. Bu kadar yıl sonra her insan değişebilir o yüzden bir şans daha vermeye karar verdim. Şimdilik velayet davasını geri çektim’ diye konuştu. Ece Erken, baba olduktan sonra 6 yıl küs kaldığı Demet Akalın’la, barışan kankası Alişan’ın ismini duyunca röportajı yarıda keserek, gazetecilere teşekkür etti”

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.