Duman, Ezhel, Ben Fero ve Hey Douglas 14 bin kişiye müzik dolu bir gece yaşattı

Epifoni Organizasyonu Enter The Music Fest’19 rekor katılımla KüçükÇiftlik Park’ta Gerçekleşti.

Kurulduğu günden bu yana yerli-yabancı sanatçılar ile ses getiren festival ve konserlere imza atan Epifoni, 2019 yaz sezonunu şahane bir festival ile karşıladı;
Enter The Music Fest’19.

Türk rock tarihine adını altın harflerle yazdıran Duman, Türkiye’de hip-hop/trap kültürünün önde gelen temsilcisi Ezhel ile aynı müziğin yeni nesil yükselen ismi Ben Fero, farklı tarzı ve sahne başarısı ile ciddi bir kitleye sahip olan Hey Douglas Enter The Music Fest için KüçükÇiftlik Park sahnesindeydi.

Enter The Music Fest’19, DJ Ali Taş’ın ardından alternatif müziğin trend isimlerinden Nova Norda, Slang, Emir Yargın ve Düş Dünya konserleri ile başladı.

Deniz Akkaya, Doğukan Manço, Sezer Çakır , Nil Özalp, Sercan Badur gibi isimlerinde ilgi gösterdiği festivalde farklı tarzlarda aralıksız 10 saat müzik devam etti.

14 bin her yaştan gencin eğlendiği gecede, sahneye çıkan sanatçıların performansları da seyircilerden büyük alkış ve tezahüratlar aldı. Festivale gelemeyen Demet Akalın’da instagram hesabından Ben Fero’nun Enter The Music sahnesinde söylediği “Demet Akalın” şarkısını paylaştı ve altına “Namıma çok şarkı yapıldı ama ismimi bu kadar insan bağırmamıştı.” yazdı.

Duman konseri ile son bulan festival, 2019 yılının en yüksek katılımlı yerli festivallerinde zirveye oturdu.

Epifoni, son dönemin öne çıkan isimlerini ve her yaştan genci eşsiz konserleriyle buluşturmaya devam edecek. 3 Temmuz’da Electric Playground’da Marshmello ile görüşmek üzere.

blank

blank

blank

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.