Dizilerin yeni bölüm fragmanları neden gelmiyor?

Geçtiğimiz günlerde diziler için bomba bir iddia ortaya atılmıştı.

Yılbaşına kısa bir zaman kala yeni bölümleri yayınlanan dizilerin fragmanları yayınlanmıyor.

Her yıl yılbaşında diziler kısa bir araya giriyordu ama bu yıl durum biraz daha farklı olacak.

Diziler beklenenden daha uzun süre yayınlanmayacak. Gülse Birsel sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Ocak ayında TRT 1 dışında diğer tüm kanallar ortak bir kararla dizileri 3 hafta yayınlamayacağını duyurdu.

GÜLSE BİRSEL AÇIKLADI: 3 HAFTA YOK

İşte Gülse Birsel’in Instagram’dan yaptığı açıklama;

“Kahkahalar ve her hafta çoğalan seyircimiz için teşekkürler. Önemli açıklama: Malumunuz her Ocak ayının ilk 1-2 haftası, diziler yayına ara verir. Bunun sebebi Ocak ayının başında TV kanallarında reklam olmamasıdır. Bu yıl ise reklam durumu biraz daha sıkıntılı imiş. Bu sebeple, TRT hariç tüm kanallar bir araya gelip 21 Ocak haftasına kadar hiçbir dizinin yeni bölümünü yayınlamama konusunda ortak karar aldı. Yani biraz hasret kalacağız. 23 Ocak Çarşamba gününden itibaren yine her hafta beraberiz!”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.