Deniz Seki köpürdü!

Deniz Seki köpürdü! Sosyal medya hesabında fotoğraflarını yoruma kapattı. “Yahu siz kimsiniz!” diyen Deniz Seki’yi, Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu’nun da gündemindeydi.

Cengiz Semercioğlu, Deniz Seki’nin bu hareketine, “Bu videoya her türlü yorum yazılır. Sesi çatlıyor. Gecenin bir vakti niye yalnızsın? Yanında kim var? Her türlü yoruma sen çanak tutuyorsun o yüzden gelen yorumları da eleştirmeyeceksin. Yatak odası, tuvalet, banyo, eşinle öpüşürken… Samimiyetin suyunu çıkardınız artık!” yorumunda bulundu.

Seren Serengil ise, “Deniz Seki aslında samimiyetten yapıyor. Ama yatağında fener almışsın, ses senin sesin gibi çıkmıyor. Deniz orada tek başına şarkı söylüyor. Birçok yorumcu kendi kendine oturur duvar kenarında, koltuğunda, evinin bir köşesinde yaptığı bir şarkıyı paylaşabilir ama hareketler normal gelmiyor belki de.” şeklinde yorumladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.