Demet Sağıroğlu’nun 15 Temmuz gecesini darbe tiyatrosuna benzetmesine büyük tepki

Demet Sağıroğlu, meclisin vurulduğu ve sokakların ateş altında kaldığı geceyi tiyatro olarak yorumladı! Ardından ise yazdıklarını sildi. Uzun süredir ABD’de yaşayan 90’lı yılların sevilen popçularından Demet Sağıroğlu’ndan tepki toplayan mesajlar… Popçunun 15 Temmuz gecesi halkın yardımıyla püskürtülen darbe girişimi, hakkında yazdıkları okuyanları şoke etti!

demet sairoglu

Klavye kahramanı

Olayın yaşandığı gece halk Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın emriyle sokağa çıkarken Sağıroğlu, “Sakın sokağa çıkmayın. Demokrasi için zamanında sokağa çıkmayın diyenler sizi sokağa çağırıyor. Kanmayın dostlarım” diyerek adeta klavye kahramanlığı yaptı. Evindeki bilgisayarının başında halkı yanlış yönlendirmelerde bulunan Sağıroğlu’nun yaşanılan olayları benzettiği tabir bir hayli şaşırttı. Yüzlerce kişinin tankın önüne kendini siper ettiği ve 240 kişinin şehit olduğu geceyi ‘Darbe tiyatrosu’ olarak tanımlayan şarkıcı, gerçekler ortaya çıkınca söylediklerini yuttu. Geri adım atan sanatçı, yazdıklarını silse de takipçilerinin tepkisinden kurtulamadı.

Gerçek olduğuna inanamıyorlar!

Sağıroğlu, karanlık geceyi bir ‘tiyatro’ olarak yorumlarken Sıla ise Yenikapı’da yapılan mitingi ‘şov’ olarak görmüştü. Atalay Demirci ise FETÖ üyesi olduğu için tutuklandı. Akşam

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.