Demet Akalın’ın albüm çıkarmasını engelleyen popçu kim?

YouTube’da ‘Acı Gerçekler’ programına konuk olan Demet Akalın yıllar önce yaşadığı bir anısıyla ilgili çok şaşırtan itirafta bulundu.

İlk hayal kırıklığını anlatan Demet Akalın 1997 yılında İzmir’de ilk albüm heyacanı yaşarken bir popçu tarafından engellendiğini ve albümün çıkmadığını itiraf etti.

Yıllar sonra popçuyla aynı uçakta karşılaştığını söyleyen Demet Akalın o günleri unutmadığını söyleyerek “Eee etme bulma dünyası” yorumununda bulundu Demet Akalın popçunun ismini vermedi.

blank
Pınar Aylin

Söz konusu popçuyu araştıran Kanal D 2.Sayfa ekibi Demet Akalın’ın albüm çıkarmasını engelleyen ismin Pınar Aylin olduğunu iddia etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.