Demet Akalın’a Paramparça sürprizi

Demet Akalın eşi Okan Kurt’la Sinan Akçıl’ın fotoğrafını paylaştı, altına da, “Okan Kurt Paramparça dizisinden teklif aldı. Ay artist olcak başıma” notunu düştü. Demet Akalın önceki akşam eşi Okan Kurt’la birlikte ‘Gecce Mekan Oscarları Ödül Töreni’ne katıldı. Gecede eşi Okan Kurt’un Sinan Akçıl’la olan fotoğrafını paylaşan Demet Akalın, bombayı patlattı.

Ünlü şarkıcı yaptığı paylaşımın altına “Okan Kurt Paramparça dizisinden teklif aldı. Ay artist olcak başıma yaaa amannnn” notunu düştü.

Takipçileri Demet Akalın’ın bu haberinden sonra fotoğrafın altına, “Eniştemiz bi’tanee yakışır ona”, “Okan enişte gelirse tekrar izlerim valla”, “Okan beyi izlemek keyifli olocak dizide çok efendi eşiniz başarılar dilerim” şeklinde yorumlar yaptı.

sinan akcil okan kurt

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.