gazetemag tv

Demet Akalın ile Okan Kurt, aylar sonra alışveriş yaparken objektiflere takıldı

Demet Akalın, bir televizyon programına bağlanıp ‘Demet’i çok özledim’ diyen eski eşi Okan Kurt’la bir araya gelerek barışma sinyalleri verdi.

6,5 yıllık evliliklerini 3 ay önce sonlandıran Demet Akalın ile Okan Kurt, aylar sonra alışveriş yaparken objektiflere takıldı. Ailesinin borçları nedeniyle Demet Akalın’ın Beykoz’daki evine haciz gelmesiyle boşanan Okan Kurt, geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına bağlanarak ‘Demet’i çok özledim’ açıklamasında bulunmuştu. Bu açıklamanın ardından kısa bir süre sonra ikili Emaar AVM’de objektiflere takıldı. Aylar sonra yan yana gelerek yeniden barışacaklarının sinyalini veren ikili, kızları Hira’yla alışveriş yaptıktan sonra bir arada akşam yemeği yedi.

KISKANANLAR ÇATLASIN

Günün akşamında ise Demet Akalın, Jolly Joker İstMarina’da konser verdi. ‘Fendi ‘ marka tulumu ve aynı marka çizmesiyle çıkan güzel şarkıcı, “Şu an bugün sizler için seçtiğim kostümüm kimsede yok sadece bende var. Takılarım ise ‘Gucci’ havamı atmam lazım, kıskananlar çatlasın “ diyerek gülümsedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.