Demet Akalın: Hepimiz kıroyuz, hepimiz arabesk dinliyoruz

Tren Beach’te sahne alan Demet Akalın, hareketli şarkılarına eşlik etmeyen dinleyicilerini görünce fırça atmaktan geri kalmadı: Cool mu takılmaya çalışıyorsunuz.

Sivri dilli şarkıcı Demet Akalın, bu kez seyircilerine fırça attı! Sanatçı, Bodrum Yalıkavak Palmarina Tren Beach’teki sahnesinde eğlenmeyen dinleyicilerine takıldı. Akalın, “Bir tek eğlenmeyen siz varsınız. Mikonos’lu Yunan turistler gibisiniz. Cool mu takılıyorsunuz? Hepimiz kıroyuz, hepimiz arabesk dinliyoruz. Kalkın da oynayın biraz” dedi ve kahkahayı bastı.

DEMET’E HACİZ ŞOKU

Bu arada şarkıcı ve eşi Okan Kurt’a haciz girişiminde bulunuldu. Kurt’un avukatı Ersoy Akdemir, “Osman Görgülü’nün usule uygun olmayan tebligata dayanarak yapılmak istenen bir haciz var. Bizde bu olaylara ilgili yasal sürecimizi başlattık. Konu netliğe kavuşacak” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.