Cem Yılmaz’dan Demet Akalın ve Hira hakkında açıklama!

Cem Yılmaz geçtiğimiz gün Etiler’de görüntülendi. Ünlü komedyene Demet Akalın ile ilgili açıklama yaptı. Yılmaz, Demet Akalın’ın kızı Hira’yla ilgili esprisi sorulunca “Ben öyle bir şey söylemedim” dedi.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, önceki gün Etiler’deki bir marketten alışveriş yaparken görüntülendi. Yılmaz, bir süredir adının anıldığı Demet Akalın ve kızı Hira hakkında açıklama yaptı. Ünlü komedyen, Demet Akalın’ın kızı Hira’yla ilgili esprisini önce yalanladı sonra kabul etti.

Demet Akalın’ın kızı Hira, TikTok hesabında 7 bin lira kaybetmiş, Cem Yılmaz’ın da gösterisinde “Benim oğlum 2-3 sene önce 6 bin TL kaybetti Allah’tan. En azından biraz daha zeki” dediği iddia edilmişti.

“Ben öyle bir şey söylemedim, kim diyor bunları?” diye tepki gösteren Yılmaz, muhabirlerin “Gösterinizde söylediğiniz yazıldı” sözleri üzerine “Tamam, söyledim evet!” diyerek aracına bindi.

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.