Çantasında 5 doları yok, ama serveti 630 milyon dolar

Güzellik bloggerlarını takip edenler bilir, hemen hemen hepsi ‘çantamda ne var’ temalı videolar çeker. Peki ya Kraliçe II. Elizabeth’in çantasında ne var hiç merak ettiniz mi?

İngiltere Kraliçesi 2’nci Elizabeth’in yaklaşık 630 milyon dolar serveti olduğu açıklandı.

1936’da tahta çıkan 91 yaşındaki Kraliçe, geleneksel zenginler listesinde her yıl dünyanın en zengin kişileri artasında yer alıyor.
Ama çantasında 5 Dolar’ı yok!

Evet, yanlış duymadınız! Dünyanın en zengin kadınlarından Kraliçe II. Elizabeth, çantasında hiç para taşımıyor.

‘Peki ama o zaman ne diye çanta taşıyor?’ diyenlerinizi duyar gibiyim.

Dünyanın en zengin isimlerinden Kraliçe II. Elizabeth’in çantasında; cep telefonu, hiç değiştirmediği Clarnis marka ruju, okuma gözlüğü, kalem ve naneli şeker var.

İlk kez çantasından para çıkarttı

İngiltere Kraliyet tahtında 65. yılını dolduran, yetkileri masallarda rastlanan büyülü bir dünyayı andıran, ülkedeki yunusların ve kuğuların bile sahibi olan 2’nci Elizabeth, bu sabah kiliseden çıkarken ilk kez bir çocuğa çantasından para çıkartıp verdi. Sözcü

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.