Çanakkale Valisi Aktaş Bursa’da hemşehrileriyle buluştu

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş ve protokolü bir dizi toplantı ve ziyarette bulunmak için geldiği Bursa’da Çanakkaleli Kültür ve Turizm Bursa İl Müdürü Kamil Özer’e misafir olurken, Bursa Çanakkaleliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni de ziyaret etti.

Ercan ÇALIŞIR / Bursada Bugün (BURSA İGFA) – Çanakkale Valisi İlhami Aktaş ve beraberindeki heyet Bursa’da faaliyet gösteren Çanakkaleliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti.

Vali Aktaş’ın Bursa ziyaretine Çanakkale İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, Çanakkale İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Tahsin Saruhan, Çanakkale Sahil Güvenlik Komutanı Yarbay Ercan Oran, Çanakkale İl Göç İdaresi Müdürü Velican Doğru eşlik etti.

blank

Çanakkale protokolünü Bursa ziyaretlerinde hemşehrileri Kültür ve Turizm Bursa İl Müdürü Kamil Özer, İnternet Gazetecileri Federasyonu Genel Başkanı Mesut Demir, İGF Çanakkale Temsilcisi Ömer Küçükkaya, Çanakkaleliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Veli Yalçın ile dernek üyeleri yalnız bırakmadı.

Bir toplantı dolayısıyla Bursa’ya geldiklerini belirten Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Bursa’da Çanakkaleli hemşehrileriyle buluşmadan önce hemşehrileri olan İl Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer’e misafir olduklarını ve onun ev sahipliği ile çevreyi görme şanslarının olduğunu kaydetti. Hemşehrilerinin teveccühüne teşekkür eden Vali Aktaş, birlik ve beraberliğinizin daim olmasını dileyerek, Çanakkale’ye çay ve kahve içmeye davet etti.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.