Can Yaman’ın Cadılar Bayramı (Halloween) gecesi polis baskını ile bitti

Oyuncu Can Yaman, önceki gece Kuruçeşme’deki bir mekanda gizlice yapılan Cadılar Bayramı (Halloween) partisine katıldı. Partiye katılan isimler, polis baskını sonrası mekanın arka kapısından kaçtı.

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; Geçtiğimiz günlerde gittiği bir mekanda aldığı aşırı alkol nedeniyle uyuyakalan oyuncu Can Yaman, önceki gece Kuruçeşme’deki bir mekanda gizlice yapılan Cadılar Bayramı (Halloween) partisine katıldı.

blank

Parti, polis baskınıyla son buldu.

Saatler gece yarısı 00:00’dan sonra müziğin devam etmesi ve yapılan partide maske takılmaması dikkatlerden kaçmadı. Oyuncu Can Yaman, geçtiğimiz haftalarda soluğu Ortaköy’deki bir mekanda almıştı.

Can Yaman, dışarıda kendisini bekleyen basın mensuplarının olduğunu öğrenince hedef şaşırtmak istemişti. Yeni tanıştığı kız arkadaşını önden gönderen oyuncu, sabahın ilk işıklarına dek mekandan ayrılmamıştı. Alkolün etkisiyle uyuyakalan Yaman, ardından görüntü vermemek için deniz taksi çağırarak, evinin yolunu tutmuştu.

Mekandan erken ayrılan kız arkadaşı ise çıkışta, “Can ile konuşup, tanıştık” açıklamasını yapmıştı.

Can Yaman, bir dönem, “Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım” sözleri sonrası ünlü isimlerden tepki toplamıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
Yorumları Göster (1)
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.