Can Yaman’dan Burak Özçivit taktiği!

Demet Özdemir ile aşk bilmecesi bir türlü çözülemeyen Can Yaman, her gün magazin masalarında özel hayatıyla ilgili konuşulunca taktik değiştirdi. Yaman, çıktığı İtalya tatilinde kalabalığın fotoğrafını paylaşarak hayranlarının oteli bastığını iddia etti.

Rol aldığı ‘Erkenci Kuş’ dizisinin final yapmasıyla İtalya’ya giden Can Yaman, rol arkadaşı Demet Özdemir’le aşk yaşadığı haberleri bayatlayınca yön değiştirdi. Demet Özdemir’le birbirlerinden ayrılmayan ama hiçbir açıklama da yapmayan Yaman, çıktığı İtalya tatilinde konakladığı otelin önündeki kalabalığı paylaşarak hayranlarının kendisini yalnız bırakmadığının iddia etti.

Öpücüklere boğdular! Can Yaman’a İtalya’da büyük ilgi!

blank
Can Yaman

AYNISI BURAK DA YAPMIŞTI

Demet Özdemir üzerinden yaptığı pirimin bayatlamasıyla yeni yöntemler denemeye başlayan Can Yaman, bu hareketiyle akıllara Burak Özçivit ve Dilan Çiçek Deniz’i getirdi. 2016 yılında Viyana’da hayranlarının otelini bastığı haberini servis ettiren Özçivit, günlerce konuşulmuştu. Dilan Çiçek Deniz’de Amerika’da gazetecilerin kendisini kovaladığı haberini servis ettirmişti.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen hayranları Viyana’da otel bastı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.