gazetemag tv

Can Yaman sevgisi sahte mi, gerçek mi?

Gazeteci Cengiz Semercioğlu, Madrid’de ilgi gören Can Yaman’ı bu haftaki köşesine taşıdı.

İtalya ve Yunanistan’da gördüğü ilgi ile dikkatleri üzerine çeken yakışıklı oyuncu Can Yaman, geçtiğimiz günlerde İspanya’da da aynı ilgiyi görmüş ve “Bu ilgi sahte mi?” sorularının sorulmasına sebep olmuştu. Ünlü gazeteci Cengiz Semercioğlu, bu konu üzerine ‘Can Yaman sevgisi sahte mi, gerçek mi?’ ismini verdiği bir yazı yazdı. Semercioğlu yazısında şu ifadelere yer verdi;

“Sahte olduğunu düşünüyorum, çünkü o kadar yakışıklı oyuncumuz varken neden Can Yaman’a bu ilgi?

Gerçek olduğunu düşünüyorum, çünkü Can Yaman son yakışıklı ve “Dolunay” dizisi Avrupa ülkelerinde gösterildi, şimdi “Erkenci Kuş” gösterilecek.

Sahte olduğunu düşünüyorum, çünkü Avrupa’da özellikle İtalya ve İspanya’da Türk oyuncularına yönelik böyle bir ilgi yoktu, bu ilgi nereden çıktı?

Gerçek olduğunu düşünüyorum, çünkü son yıllarda İtalya ve özellikle İspanya’da Türk dizilerine gösterilen ilgiyi biliyorum.

Sahte olduğunu düşünüyorum, çünkü Madrid havalimanında paralı seyirci gibi şapkalı bir adam, Can Yaman gelmeden önce milleti coşturuyor…

Gerçek olduğunu düşünüyorum, çünkü daha sonra o adamın bir TV kanalında muhabir olduğu ortaya çıkıyor. Muhabir neden çığırtkanlık yapıyor, orası muamma…”

Can Yaman’dan Kıvanç Tatlıtuğ göndermesi!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
Yorumları Göster (1)
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.