gazetemag tv

Can Yaman: Hülya Avşar’la polemiğe sokulacak günlere geldiysek ne mutlu bana

Ünlü oyuncu Can Yaman, önceki gün Bebek’te bir mekanda düzenlenen Cadılar Bayramı partisine katıldı.

Kovboy kostümü giyerek partiye katılan Can Yaman’a geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar’ın söylediği “Kıvanç Tatlıtuğ yetenekli ama Can Yaman’ı yakışıklı buluyorum” sözü hatırlatılınca “Hülya Avşar’la polemiğe sokulacak günlere geldiysek ne mutlu bana. Hülya Avşar’a saygı duyuyorum. O ne diyorsa doğrudur” dedi.

Ne olmuştu?

Geçtiğimiz günlerde bir etkinliğe katılan Hülya Avşar “Türk sinemasının yakışıklı jönleri sizce kimler?” sorusuna “Can Yaman çok yakışıklı ama oyunculuğunu sorduğunuzda… Daha yakışıklı başka biri için de sorsanız sadece Burak Özçivit ve Can Yaman için de sadece yakışıklılıkları aklıma geliyor. Kıvanç Tatlıtuğ onlara göre birkaç tık daha ileride onlar da ileride aynı kaliteye ulaşacak. Ama şu anda yakışıklılık onların önünde bir engel, bunu aşmaları lazım.” yanıtını vermişti.

Hülya Avşar’dan Can Yaman, Burak Özçivit ve Kıvanç Tatlıtuğ yorumu!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.