Cameron Diaz hayranlarını şaşırttı

Ünlü oyuncu en doğal haliyle objektiflere takıldı ve hayranlarını şaşırttı. Müzisyen Benji Madden ile evlenen Cameron Diaz önceki gün öğle yemeği için Beverly Hills’te arkadaşlarıyla buluştu. 43 yaşındaki Diaz’ın evlendikten sonra eskisi kadar kendine dikkat etmediği gözlerden kaçmadı. Dizleri yırtık bol bir kot pantolon giyen Diaz’ın aldığı kilolar da dikkat çekti. Hollywood’un en güzel bacaklı kadınlarından biri olarak nitelendirilen Cameron Diaz belli bir bir süredir bu özelliğini de genç meslektaşlarına bıraktı. Bir süredir Cameron Diaz’ın hamile olduğuna ilişkin söylentiler kulislerde dolaşıyordu. Ancak güzel oyuncu bu konuyla ilgili bir açıklama yapmadı. Ancak onun bu son görüntüsü hamile olduğu yolundaki iddiaları da güçlendirdi.

Cameron Diaz

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.